O firmie

Zaplanuj imprezę z naszą firmą.

Nasza firma to zespół ludzi, który czuwa nad Waszą imprezą/przyjęciem, od samego początku, aż po same zakończenie.  Nieważnie czy szukacie czegoś po raz pierwszy na swoje przyjęcie/imprezę bądź  też zajmujecie się tym profesjonalnie tutaj znajdziecie wszystko  czego  potrzebujecie. Firma Gab-all zajmuje się kompleksowym wynajmem namiotów, oraz sprzętu do obsługi imprez okolicznościowych, oraz plenerowych. Nasza grupa, jest bardzo elastyczna, dlatego jesteśmy w stanie dostosować sie do potrzeb klientów co pozwala na kompleksowa obsługe imprez.

ofercie firmy znajdziecipanstwo nowatorskie pomysły, wieloletnie doświadczenie, grającego od lat energiczną, zachecającą do tańca muzykę Dj’a … . Wesela, studniówki, bale karnawałowe, dyskoteki oraz inne imprezy okolicznościowe udają się najlepiej z udziałem Dj z naszego teamu.

Największy nacisk kładziemy na oryginalność, czasowość, dokładność, oraz zadowolenie i satysfakcje naszych klientów z oferowanych przez nas usług. Wkładamy w każdą organizowana imprezę, dużo serca i wysiłku tak aby, każda nasza kolejna impreza była unikatowa i niepowtarzalna.

 

logosmallciemne

Namioty bankietowe – przykładowe realizacje w plenerze

Jesteśmy wiodącą wypożyczalnią sprzętu cateringowego, wynajmujemy również namioty bankietowe, namioty imprezowe, wyposażenie namiotów, lokali gastronomicznych oraz planujemy imprezy od podstaw, w całości wykorzystując asortyment naszej firmy. Chcieliśmy pokazać państwu kilka ciekawych realizacji z obecnego sezonu. Na zdjęciach możecie zaobserwować różne wielkości namiotów – znajdziecie namioty małe, namioty bankietowe, imprezowe, a także duże hale namiotowe, a więc bardzo duża rozbieżność w wielkościach. Na zdjęciach namiotów zobaczycie również różne ich usytuowanie, rozmieszczenie środka, ławek, stołów, krzeseł oraz ich przeznaczenie – jedne służą za namioty typowo plenerowe na śluby, inne są przystosowane na wesela, a jeszcze inne na komunie, chrzty czy festyny lub eventy. Pokażemy Wam jak wygląda podłoga w namiocie, meble gastro, wyposażenie, oraz jak bawią się goście podczas wesela w namiocie. Oczywiście nie zabraknie dekoracji namiotu na imprezę oraz na wesele. Dzięki temu możecie czerpać inspiracje do swojego wymarzonego przyjęcia w plenerze.  Informujemy również, że nasze namioty są nowe, spełniają określone standardy, dlatego też stawiamy jakość bardzo wysoko.  Już niebawem dodamy wiele nowości, oraz fajnych rozwiązań na imprezę w namiocie, ślub czy wesele w plenerze, oczywiście w razie pytań nasz koordynator będzie do państwa dyspozycji. Życzymy miłego oglądania 🙂 Ślub cywilny w namiocie bankietowym Goście podczas wesela w namiocie Namiot z podłogą i meblami Meble jako wystrój wnętrza Namiot bankietowy 4×6 Namiot bankietowy 5×8 w kolorze białym Namiot bankietowy 5×8 Widok podłogi do namiotu ze środka Namiot imprezowy z podłogą i żyrandolami Dekoracja hali namiotowej 6×14 Namiot 8×16 podczas festynu/eventu Widok wejścia w namiocie bankietowych w kolorze...

Facebook