O firmie

Zaplanuj imprezę z naszą firmą.

Nasza firma to zespół ludzi, który czuwa nad Waszą imprezą/przyjęciem, od samego początku, aż po same zakończenie.  Nieważnie czy szukacie czegoś po raz pierwszy na swoje przyjęcie/imprezę bądź  też zajmujecie się tym profesjonalnie tutaj znajdziecie wszystko  czego  potrzebujecie. Firma Gab-all zajmuje się kompleksowym wynajmem namiotów, oraz sprzętu do obsługi imprez okolicznościowych, oraz plenerowych. Nasza grupa, jest bardzo elastyczna, dlatego jesteśmy w stanie dostosować sie do potrzeb klientów co pozwala na kompleksowa obsługe imprez.

ofercie firmy znajdziecipanstwo nowatorskie pomysły, wieloletnie doświadczenie, grającego od lat energiczną, zachecającą do tańca muzykę Dj’a … . Wesela, studniówki, bale karnawałowe, dyskoteki oraz inne imprezy okolicznościowe udają się najlepiej z udziałem Dj z naszego teamu.

Największy nacisk kładziemy na oryginalność, czasowość, dokładność, oraz zadowolenie i satysfakcje naszych klientów z oferowanych przez nas usług. Wkładamy w każdą organizowana imprezę, dużo serca i wysiłku tak aby, każda nasza kolejna impreza była unikatowa i niepowtarzalna.

 

logosmallciemne

Wypożyczalnia namiotów bankietowych i dodatków – oferta 2018

Nasza firma przygotowała nową ofertę na 2018, dodaliśmy bardzo dużo nowego asortymentu, tak by zadowolić najbardziej wybrednych klientów. Do oferty dołożone zostały: nowe wielkości namiotów, zestawy biesiadne – 220cm,  stoliki okrągłe, krzesła konferencyjne, stoliki koktajlowe, podłogi i podesty wykonane z innych materiałów niż drewno, oczywiście drewniane podłogi nadal są dostępne 🙂 – cały asortyment dostępny w zakładce: oferta wypożyczalni.  W ofercie ponad 200 namiotów bankietowych i hal namiotowych. Niebawem zamieścimy ofertę do pobrania w pdf. Wszystkie nasze ceny zostały wyśrubowane do maksymalnie niskich pułapów, dzięki temu jesteśmy najtańszą firmą w regionie. Bez zmian pozostaje opcja wynajmu namiotów i asortymentu na cały weekend – bez liczenia za dobę. W cenie zawsze montaż, demontaż, oraz transport do 30 km w gratisie.  Zamieszczona na stronie internetowej oferta, oraz cennik są aktualne.     ...

Facebook