O firmie

Zaplanuj imprezę z naszą firmą.

o firmieNasza firma to zespół ludzi, który czuwa nad Waszą imprezą/przyjęciem, od samego początku, aż po same zakończenie.  Nieważnie czy szukacie czegoś po raz pierwszy na swoje przyjęcie/imprezę bądź  też zajmujecie się tym profesjonalnie tutaj znajdziecie wszystko  czego  potrzebujecie. Firma Gab-all zajmuje się kompleksowym wynajmem namiotów, oraz sprzętu do obsługi imprez okolicznościowych, oraz plenerowych. Nasza grupa, jest bardzo elastyczna, dlatego jesteśmy w stanie dostosować sie do potrzeb klientów co pozwala na kompleksowa obsługe imprez.

ofercie firmy znajdziecipanstwo nowatorskie pomysły, wieloletnie doświadczenie, grającego od lat energiczną, zachecającą do tańca muzykę Dj’a … . Wesela, studniówki, bale karnawałowe, dyskoteki oraz inne imprezy okolicznościowe udają się najlepiej z udziałem Dj z naszego teamu.

Grupa „Gab-all” największy nacisk kładzie na oryginalność, oraz zadowolenie z oferowanych usług. Wkładamy w każdą przez Nas organizowana imprezę, dużo serca i wysiłku tak aby, każda nasza kolejna impreza była unikatowa i niepowtarzalna.

logosmallciemne

Wypożyczalnia namiotów – Katalog Usług 2017 (film)

Nasza firma jak co roku przygotowała nowy katalog usług tym razem na 2017 rok. Znajdziecie tam nasze hale namiotowe wraz z opisem i zdjeciami, a także usługi dodatkowe, które świadczy nasza firma w tym wypożyczalnia naczyń i zastawy, dekoracja, usługi muzyczne, wynajem grilla z obsługą czy fontanny czekoladowej. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z usług. Katalog Usług 2017- KLIKNIJ I POBIERZ (pdf) Gwarantujemy niskie ceny, jakość wykonania, a także czasowość. Zawsze staramy się dopasować do klienta.         UWAGA!!! Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, przez stronę internetową, oraz e-mailowo, jednak w każdym przypadku uznajemy zamówienie, za przyjęte do realizacji tylko wtedy, gdy jest wypełniony i podpisany formularz zamówienia usług, (dostępny: dokumenty do pobrania w zakladce kontakt)oraz wpłacony zadatek do 7 dni od momentu wystawienia i podpisania formularza. Po tym czasie zlecenie uznajemy jako nie aktualne!!! Konta na facebook nie służą do zamawiania usług!!! Jedynie do udzielenia wstępnych informacji. Korzystanie z usług naszej firmy oznacza akceptacje...

Facebook