Doświadczenie

Posiadamy ogromne doświadczenie w planowaniu i organizacji imprez. W naszej historii przeprowadziliśmy i zaplanowaliśmy już ponad kilkaset imprez, nie które były robione w sposób kompleksowy, inne imprezy ograniczały się do dekoracji, wynajęcia dj/wodzireja, namiotów, stołów, czy też zastawy – sprzetu cateringowego. Organizowaliśmy imprezy w salach weselnych, ogrodach, namiotach, stadninach koni, plażach, w Polsce i za granicą. Piękne miejsca, wyjątkowe scenerie, oraz ogrody, czy podwórka naszych klientów są idealne na namioty Lublin, Warszawa. Nasze realizacje zaspokoją najbardziej wybrednych imprezowiczów.

Na rynku jesteśmy dostępni już kilka lat, dzięki czemu spotkaliśmy sie z różnymi klientami, a także miejscami montażu. To spowodowało zbudowanie doświadczenia, oraz technik rozwiązywania wielu problemów wynikających min. z uwarunkowań geograficznych np.: ukształtowanie terenu, nierówności, mieszany teren – częściowo trawnik z kostką itp. Takie wyzwania nie stanowią dla nas żądnych problemów, jednak żeby montaż przebiegł bez problemów to wcześniej musimy pojawić się na wizji lokalnej. Usprawni nam to wcześniejsze zapobiegnięcie wynikających problemów, a co za tym idzie za wczasu znajdziemy rozwiązania możliwych trudności.

Stawiając na doświadczoną firmę masz pewność, że nie kupujesz „kota w worku”, zawsze wywiązujemy się z umów, jesteśmy dokładni, czasowi i rzetelni. Z planowaniem imprez masz gwarancje najniższych cen w regionie, ale także najwyższej jakości świadczonych usług. W ofercie ponad 200 hal namiotowych. Jesteśmy w stanie zorganizować jednocześnie imprezy dla 10 000 tys osób, a to sprawia, że jesteśmy liderem w organizacji imprez w Polsce. Zobacz naszą pełną ofertę planowania imprez. Zajmujemy się wynajmowaniem sprzętu cateringowego w tym namiotów, jak i ich sprzedażą, oraz serwisem.

Jesteśmy jedyną tego typu firmą w regionie. Postaw na jakość, zobacz jak pracujemy, oraz w jak wygląda montaż namiotów na wesele.

Joanna Król-Osińska