Home 9 Strefa relaksu

Strefa relaksu – Chill

Specjalizujemy się w organizacji odpowiednich miejsc na relaks i odpoczynek – chill. Oferujemy kompleksowe wyposażenie takich lokalizacji, od leżaków w różnych kolorach, poprzez meble ogrodowe, kończąc na podłogach czy oświetleniu. Strefa chill sprawdzi się idealnie jako aranżacja ogrodu podczas imprez, w ten sposób można uzyskać dodatkowe miejsca siedzące, miejsca odpoczynku, czy miejsca do luźnej rozmowy. Przy organizacji ogrodów podczas przyjęć ważnym aspektem jest oświetlenie, może to być dekoracyjne zestawienie pkt rgbw, mogą to być girlandy, lub światło sytuacyjne.

 

leżak rozkładany biały

Cena 20 zł

leżak rozkładany czarny

Cena 20 zł

Stolik drewniany ECO (ława)

Cena 50 zł

Stolik koktajlowy z pokrowcem

Cena 50 zł

Meble ogrodowe

Cena od 100 zł

Sofa 4-osobowa z poduszkami

Cena 120 zł

Podłoga drewniana - różne kolory

Cena od 25 zł/m2

Oświetlenie punktowe RGB

Cena 50 zł/punkt

Girlandy

Cena 12 zł m/bieżący

Strefa odpoczynku – relaks w ogrodzie

Jeśli osoba prywatna organizuje małe przyjęcie w ogrodzie i potrzebuje kilku stołów i 20 czy 30 krzeseł to też  może liczyć na wynajem dodatkowego wyposażenia np leżaki ogrodowe, meble ogrodowe, czy inny tego typu asortyment. Jest to dla takich osób doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się jak najbardziej przy mniejszych jak i większych przyjęciach w ogrodzie.  Niejedna osoba, która już korzystała z takiego wynajmu chętnie korzysta z tego, co dla niej najlepsze. I to są rzeczy wysokiej klasy a niskiej ceny. Klienci często dodatkowo wybierają stoły, krzesła i ławki, czy też zestawy bawarskie na wynajem. W takich przypadkach nasza firma dowozi je pod wskazany adres.

Leżaki, czy stoliki koktajlowe są bardzo funkcjonalne podczas wszelkich imprez. Jest to rozwiązanie naprawdę doskonałe, po które warto sięgać jak najczęściej. Na imprezy stojące dobre są wysokie stoły okrągłe, krzeseł wówczas nie trzeba. do nich dostawiać  Często takie bankiety czy imprezy firmowe bywają organizowane na krótki okres czasu i trwają godzinę czy dwie. Wtedy meble do strefy ogrodowe spełnią swoją rolę znakomicie a i celem mebli est to, by ludzie krążyli po sali i nawiązywali wszelkie kontakty. Nie muszą wówczas zasiadać przy  zwykłych stołach na krzesłach