Namioty

Namioty bankietowe – pomysł na imprezę marzeń

Organizacja imprez wielu osobom spędza sen z powiek. Chcąc zachwycić zaproszonych gości, poszukuje się czegoś niebanalnego. Jeśli masz poczucie, że standardowe imprezy w lokalu nie są już ciekawe? Może chcesz pozytywnie zaskoczyć rodzinę, przyjaciół czy kolegów z pracy? Koniecznie zastanów się nad wynajmem namiotu eventowego. Poniższe aspekty pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji i wybrania najlepszej oferty – wynajem namiotów i wyposażenia cateringowego

1. Kreatywny pomysł 

Zorganizowanie imprezy czy to rodzinnej czy firmowej pod namiotem z pewnością wzbudzi wiele pozytywnych emocji. Pomimo tego, że namioty eventowe  wraz z biegiem lat zdobywają coraz większą popularność, wciąż wprawiają gości w zaskoczenie. Ten niebanalny pomysł na świętowanie zapadnie uczestnikom na długo w pamięci. Co więcej, może to właśnie Ty staniesz się dla nich inspiracją i postanowią sami wykorzystać namiot podczas organizacji przyjęcia. Niewątpliwie jednak jest to pomysł, który zdecydowanie wychodzi poza schemat, ponad to odznacza się kreatywnością i pomysłowością.

2. Połączenie swobody i elegancji

Do niedawna eleganckie przyjęcie kojarzyło się tylko i wyłącznie z śnieżnobiałymi wnętrzami. Ostatnie lata jednak pokazały, że coraz bardziej atrakcyjne stają się imprezy w plenerze. Dają one zdecydowanie więcej swobody czy możliwości aktywnego spędzenia czasu. Jak więc połączyć to w jedno? Najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem namiotu. Na obecnym rynku oferujemy namioty bankietowe Warszawa w różnych rozmiarach i kształtach. Co więcej są one solidnie zbudowane i przede wszystkim stabilne. Każdy z nich można ozdobić według potrzeb. Jednak największą zaletą wciąż pozostaje przebywanie na świeżym powietrzu. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie aby zorganizować gry integracyjne, atrakcje dla dzieci czy nawet wspólne ognisko. Taka forma przyjęcia zostawia wiele miejsca na Twoje własne pomysły.

3. Duża przestrzeń 

Kolejną równie ważną właściwością jest duża przestrzeń, namioty bankietowe które można dobrowolnie urządzić. Wokół namiotu można rozłożyć posiadane meble ogrodowe, które pozwolą zrelaksować się na świeżym powietrzu. Z pewnością spotka się to z aprobatą gości. Ponad to producenci oferują różne rozmiary namiotów. Dzięki czemu z łatwością możesz je dopasować do ilości uczestników. Warto pamiętać o doborze odpowiednich wymiarów. Zbyt wysoki namiot, wbrew pozorom, może spowodować uczucie przesytu, natomiast zbyt mały – ciasnoty.

4. Nie martw się wahaniami pogody 

Zorganizowanie przyjęcia pod namiotem wiąże się z obawą dotyczącą pogody. Spełnieniem marzeń jest słońce i bezchmurne niebo. Jednak co zrobić w sytuacji gdy aura nie spełnia oczekiwań? Kreatywność twórców i nowe technologie sprawiły, że nie trzeba się tym martwić. Namioty skutecznie zabezpieczają przed deszczem i wiatrem. Podłoże można zabezpieczyć twardszym materiałem, dzięki czemu można uniknąć błota po kilku godzinach ulewy.  Na obecnym rynku dostępne są również specjalne klimatyzatory oraz nagrzewnice, które zapewnią odpowiednią temperaturę dla gości.

5. Wybór miejsca 

Jedną z ostatnich zalet jest możliwość samodzielnego wyboru miejsca. W wielu przypadkach jest to przydomowy ogród. Jednak to właśnie od Ciebie zależy, gdzie odbędzie się przyjęcie. Mogą to malownicze tereny nad jeziorem, morzem czy u stóp gór, gdzie będzie można podziwiać zachody słońca. Nawet w wypadku nietrwałego podłoża, istnieje możliwość wyposażeniu namiotu w podłogę.

Namiot imprezowy stanowi jedną z najlepszych alternatyw podczas organizacji przyjęć. Skontaktuj się z naszym personelem w celu ustalenia szczegółów i ewentualnej pomocy przy doborze najlepszego namiotu dla Ciebie, zapraszamy do zakładki kontakt, lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: 537-595-504 lub 516-853-254