O firmie

Zaplanuj imprezę z naszą firmą.

Nasza firma to zespół ludzi, który czuwa nad Waszą imprezą/przyjęciem, od samego początku, aż po same zakończenie.  Nieważnie czy szukacie czegoś po raz pierwszy na swoje przyjęcie/imprezę bądź  też zajmujecie się tym profesjonalnie tutaj znajdziecie wszystko  czego  potrzebujecie. Firma Gab-all zajmuje się kompleksowym wynajmem namiotów, oraz sprzętu do obsługi imprez okolicznościowych, oraz plenerowych. Nasza grupa, jest bardzo elastyczna, dlatego jesteśmy w stanie dostosować sie do potrzeb klientów co pozwala na kompleksowa obsługe imprez.

ofercie firmy znajdziecipanstwo nowatorskie pomysły, wieloletnie doświadczenie, grającego od lat energiczną, zachecającą do tańca muzykę Dj’a … . Wesela, studniówki, bale karnawałowe, dyskoteki oraz inne imprezy okolicznościowe udają się najlepiej z udziałem Dj z naszego teamu.

Największy nacisk kładziemy na oryginalność, czasowość, dokładność, oraz zadowolenie i satysfakcje naszych klientów z oferowanych przez nas usług. Wkładamy w każdą organizowana imprezę, dużo serca i wysiłku tak aby, każda nasza kolejna impreza była unikatowa i niepowtarzalna.

 

logosmallciemne

Wypożyczalnia dmuchańców, wynajem zjeżdżalni, byka

Wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw dla dzieci Dmuchane zjeżdżalnie, byk, piłkarze, ścianki wspinaczkowe Do oferty naszej firmy dołacza kilka dodatkowych atrakcji w postaci dmuchańców, do państwa dyspozycji oddajemy: duże zjeżdzalniemałe zjeżdzalniebyk rodeościanka wspinaczkowaboxer oraz dużo mniejszych urządzeń. Jesteśmy pionierami w organizacji festynów w sposób kompleksowy, zgodnie z dewizą naszej firmy od A do Z. Wszystkie urządzenia obsługiwane, są przez wyspecjalizowany personel, urządzenia są również ubezpieczone OC, oraz serwisowane, aby zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, szczególnie wtedy gdy korzystają z nich dzieci. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz...

Facebook