O firmie

Zaplanuj imprezę z naszą firmą.

Nasza firma to zespół ludzi, który czuwa nad Waszą imprezą/przyjęciem, od samego początku, aż po same zakończenie.  Nieważnie czy szukacie czegoś po raz pierwszy na swoje przyjęcie/imprezę bądź  też zajmujecie się tym profesjonalnie tutaj znajdziecie wszystko  czego  potrzebujecie. Firma Gab-all zajmuje się kompleksowym wynajmem namiotów, oraz sprzętu do obsługi imprez okolicznościowych, oraz plenerowych. Nasza grupa, jest bardzo elastyczna, dlatego jesteśmy w stanie dostosować sie do potrzeb klientów co pozwala na kompleksowa obsługe imprez.

ofercie firmy znajdziecipanstwo nowatorskie pomysły, wieloletnie doświadczenie, grającego od lat energiczną, zachecającą do tańca muzykę Dj’a … . Wesela, studniówki, bale karnawałowe, dyskoteki oraz inne imprezy okolicznościowe udają się najlepiej z udziałem Dj z naszego teamu.

Największy nacisk kładziemy na oryginalność, czasowość, dokładność, oraz zadowolenie i satysfakcje naszych klientów z oferowanych przez nas usług. Wkładamy w każdą organizowana imprezę, dużo serca i wysiłku tak aby, każda nasza kolejna impreza była unikatowa i niepowtarzalna.

 

logosmallciemne

Kliknij i pobierz ofertę na 2017 rok

Wypożyczalnia namiotów bankietowych – oferta 2019

Kompleksowa organizacja imprez w plenerze Ostatnie wolne terminy na wynajem namiotów w sezonie komunijnym 2019 Na sezon 2019 nasza wypożyczalnia namiotów bankietowych i hal namiotowych przygotowała bardzo dużo nowości. Pojawiły się nowe wielkości namiotów w tym: Namioty 3×6 w wersji rurowej z grubym poszyciem w kolorze białymNamioty 4×6 w wersji rurowej z grubym poszyciem w kolorze białym Namioty 5×10 w wersji rurowej z grubym poszyciem w kolorze białym Namioty 6×12 w wersji rurowej z grubym poszyciem w kolorze białym Namioty 6×16 w wersji rurowej z grubym poszyciem w kolorze białym Dodatkowo wymieniliśmy wiekszą połowę asortymentu. Wprowadziliśmy do oferty nowe krzesła dostępne w kolorze niebieskim i czerwonym, pokrowce ze spandexu, oraz dodatki cateringowe. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej...

Facebook