Home 9 Atrakcje weselne 9 Taniec w chmurach

Taniec w chmurach

W Naszej ofercie posiadamy również jedną z najciekawszych atrakcji nowoczesnego wesela, mianowicie mowa o wytwornicy dymu podczas pierwszego tańca Pary Młodej.

Dym kłębi się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku i tajemniczości. Jest to tak zwany taniec w chmurach, gdzie rzeczywiście dym, wytworzony przez wytwornicę dymu ciężkiego, przypomina nam chmury. A w takim momencie wygląda to szczególnie niezwykle, oraz zostaje na długi czas w pamięci.

Taniec w chmurach, jest również świetną 'maską’ dla par, które nie do końca radzą Sobie na parkiecie, a wykonanie pierwszego tańca spędza Im sen z powiek (dym daje efekt tańca w chmurach, unoszenia się nad ziemią). Dzięki właśnie wytwornicy dymu, Para Młoda będzię mogła w przyszłości z podniesioną głową oglądać własne zdjęcia/film weselny z zadowoleniem. Natomiast goście weselni, nie będą mogli oderwać od Was oczu, no i na pewno zapamiętają występ na długo.

Nasza wytwornica posłużyć może również nie tylko na wesele, ale również na występy estradowe, imprezy okolicznościowe, firmowe, benefisy, czy prezentacje produktów. Posiadamy bogatą ofertę na atrakcje na wesele zachęcamy do odwiedzenia zakładki oferta.