Ślub

Ślub w plenerze to nasza specjalność. Kochamy przygotowywać piękne realizacje na łonie natury, gdzie liczy się jakość, kreatywność, a także oryginalność wykonania.

Rocznie przygotowujemy setki takich przyjęć, a śluby to nasza specjalność. Takie realizacje wymagają od nas indywidualnego podejścia – każda realizacja jest inna i nie powtarzalna. Wykonując taką usługę przygotowujemy namioty bankietowe, które sprawdzają się jako zadaszenia przed deszczem, wiatrem ale i słońcem. Dzieki temu że prowadzimy firmę wynajem namiotów w Warszawie, to sam montaż trwa bardzo szybko i sprawnie, dodatkowo nasz klient ma możliwość wyboru dowolnej konfiguracji, oraz wynajecia wyposazenia w tym krzeseł – w tym sezonie najczęściej prym wiedzie wypożyczalnia krzesła chiavari tiffany.

Realizacja – Ślub cywilny w plenerze – planowanie-imprez.pl

Dodatkowo możemy przygotować pełną otoczkę choreograficzną takiego wydarzenia, a także je nagłośnić lub poprowadzić jako dj wodzirej na wesele, a potem przeniesc sie na sale i poprowadzić wesele na najwyzszym światowym poziomie.

Jak sami widzicie nasza ofertą na obsługę Ślubu w plenerze jest bardzo bogata, jedyne co Was ogranicza to pomysł i budżet, ale z tym też pomożemy – napisz do nas lub zadzwoń.