Wesele

Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel. Organizujemy wesela w plenerze, ale również w salach weselnych, w domach weselnych restauracjach, oraz innych miejscach powierzonych przez klienta.

Jesteśmy w stanie zorganizować każdy styl wesela od stylu rustykalnego, po boho kończąc na stylu glamour. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu wesel poprzez wykwalifikowanego wodzirej na wesele, oraz didżejów z ogromnym doświadczeniem, oraz ukierunkowaniem muzycznym.

Wesela przygotowujemy bardzo często w sposób kompleksowy, posiadamy bardzo duże zaplecze techniczne dzięki któremu możemy wykonać każdą realizację w plenerze -dodatkowo dysponujemy profesjonalną dekoracje na wesele o różnym ukierunkowaniu. Obsługujemy wesela przyszłość te mniejsze na 50 osób, ale również na 100 czy na 200 osób.

Moglibyśmy napisać książkę o weselach zakres naszej firmy jest tak szeroki oraz nasze doświadczenie dlatego zachęcamy do skorzystania z zakładki oferta gdzie każdy znajdzie coś dla siebie od namiotów bankietowych poprzez bardzo usługi dodatkowe na przykład taniec w chmurach czy fontanna czekoladowa w ramach.

Do waszej dyspozycji oddajemy ponad 200 hal namiotowych z możliwością montażu podłogi drewniane ogrzewania. Oczywiście namioty które wynajmujemy na wesele posiadają odpowiednie zamocowanie do podłoża, oraz ubezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi