Regulamin montażu namiotów z parkietem – wynajem/sprzedaż

  1. Montaż hali następuje na terenie powierzonym przez właściciela, zarządce lub osobę uprawnioną do dysponowania daną powierzchnią.
  2. Montaż hali z parkietem**  może odbyć się na podłożu: trawiastym, piaszczystym, brukowym, kostce, plaży. W przypadku trawy – nawierzchnia musi być wykoszona do minimum, natomiast w przypadku podłoży piaszczystych wystarczy żeby była nawierzchnia wyrównana.
  3. Namiot powinien zostać postawiony w odległości nie mniejszej niż 2 m z każdej strony od innych zabudowań (namiot ma dużą powierzchnię dachu i dzięki temu woda nie będzie cofać się do namiotu) – w przypadku zmniejszenia tej wielkości nasza firma nie ponosi odpowiedzialności z tytułu zalania parkietu** – co może powodować falowanie desek a w konsekwencji zniszczenie parkietu.
  4. Nie ponosimy odpowiedzialności za namiot postawiony wraz z parkietem** na terenie który jest nasiąkany wodą – mamy tu na myśli drenaże, studzienki odpływowe, wodę z rynien, deszczownice i innego typu infrastrukturę która może powodować zalanie lub zamoczenie parkietu**.
  5. Parkiet** stawiamy tylko i wyłącznie na wyrównanej powierzchni, wszelkiego rodzaju górki powinny zostać usunięte a doły i uskoki wyrównane.
  6. Parkiet** składa się z segmentów 2m x 1m z deski o grubości 2cm i legarów 6x6cm dlatego też nawet delikatny uskok terenu może mieć wpływ na stabilność całej konstrukcji.
  7. W przypadku nie równego podłoża, górek, uskoków, załamań terenu namiot zostaje ustawiony na odpowiedzialność osoby wynajmującej/kupującej hale namiotową.
  8. Nasza firma nie odpowiada za zalania spowodowane wodą z dachu.
  9. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe wskutek nie właściwego użytkowania namiotu tj: Namiot otwarty podczas deszczu, podczas burz i silnych wiatrów, a także wskutek poluzowania zabezpieczeń powstałych podczas użytkowania hali namiotowej.
  10. Nie ponosimy odpowiedzialności za postawienie namiotu bliżej zabudowań niż 2m – namiot w bliższej odległości stawiany jest na odpowiedzialność osoby kupującej/wynajmującej namiot.

* * Parkiet drewniany – podłoga z desek drewnianych (sosnowych) wykorzystywana w namiotach, które wynajmujemy i sprzedajemy, jest to podłoga o grubości 2cm składająca się z segmentów 1m/2m osadzona na legarach min 4cm/6cm, taka podłoga łączona jest w dowolne wymiary. Uwaga w ofercie naszej firmy nie posiadamy innego rodzaju podłóg drewnianych.