Imprezy firmowe

Impreza firmowa w namiocie – Kompleksowa usługa

W ramach świadczenia usług wynajmu namiotów imprezowych bardzo często oferuje się zorganizowanie oprawy imprezy. Należy jedynie wskazać co będzie niezbędne do zapewnienia jak najlepszego wyglądu namiotowi. Umożliwia się również wypożyczalnia cateringowa, wyposażenia wnętrz, takiego jak krzesła, krzesła barowe, bary czy stoły. Ponadto oprócz wypożyczenia namiotu imprezowego możliwe jest skorzystanie z ozdób i dekoracji oferujących przez wypożyczalnię, dostosowanych do tematyki lub estetyki przyjęcia.

Atrakcyjna cena wynajmu namiotu

Bardzo często cena wynajęcia namiotu celem zorganizowania imprezy jest znacznie bardziej atrakcyjna niż wynajęcie sali czy restauracji. Koszt wynajęcia namiotu na imprezy firmowe zaczyna się już od kilkuset złotych i rośnie w zależności od wielkości oraz wyposażenia namiotu. Ponadto w zakresie wynajęcia takiego namiotu pojawiają się obniżki czy rabaty.

Zorganizowanie przyjęcia pod namiotem jest jednym z najczęściej wybieranych form imprez w ostatnich latach. Wynika to z faktu, iż namiot daje dużo możliwości w zakresie miejsca zorganizowania imprezy oraz możliwość dostosowania jego wyglądu do własnych preferencji.

Posiadamy ogromne grono firm, które obdarzyły nas zaufaniem i skorzystały z naszych usług – wiele w sposób kompleksowy. Jeżeli chcesz do nich dołączyć to skontaktuj się z nami.