W tegorocznym sezonie plenerowym w Naszych namiotach, rozbrzmiewały echa radości i niezapomnianych chwil. Każdy moment był jak iskierka – jedyna i niepowtarzalna. Przez ten kolorowy sezon, przewinęło się baaardzo wiele niezwykłych realizacji, liczymy że rok 2024 będzie jeszcze lepszy.

Poniżej, przedstawimy kilka ujęć z realizacji plenerowej od naszej stałej klientki, dzięki czemu każdy może zobaczyć jak wyglądała organizacja imprezy w plenerze. Prawie 200m2 namiotów z podłogą drewnianą robi wrażenie. Dodatkowo, złote krzesła chiavari, stoły drewniane (rustykalne), oświetlenie w postaci girland świetlnych oraz strefa chillout (leżaki, eco stoliki z palet)

Korzystając z okazji, pragniemy złożyć życzenia noworoczne dla Naszych klientów, współpracowników i kontrahentów. Niech nadchodzący rok obdarzy Was nie tylko udanymi plenerowymi wydarzeniami, ale również doskonałą aurą pogodową, która sprzyja każdej imprezie na świeżym powietrzu, a której blasku da namiot bankietowy na wynajem. W kończącym się roku nasze namioty można było zobaczyć w Warszawie, Lublinie, Siedlcach, Łukowie, Łosicach, Łęcznej, Puławach, Radzyniu Podlaskim czy Białej Podlaskiej, oraz w wielu innych mniejszych lokalizacjach.

Życzymy Państwu elegancji w każdym kroku i pełnej harmonii zarówno w życiu osobistym, jak i biznesowym. Niech 2024 rok przyniesie wiele sukcesów i niezapomnianych chwil, oraz imprez w wyjątkowym stylu – a z Nami jest to możliwe, oraz Szampańskiego Nowego 2024 Roku!

Życzy Planowanie Imprez
Joanna i Przemysław Osińscy.