Dlaczego warto zorganizować przyjęcie pod namiotem w plenerze? Rozwiewamy wątpliwości.

Gdy organizujemy imprezę w plenerze martwimy się jak zapewnić naszym gościom odpowiednie miejsce do zabawy, ale również stoiska z jedzeniem. Też zawsze musimy wziąć pod uwagę możliwość wystąpienia deszczu. Co możemy zrobić w takim przypadkach. Bardzo pomóc nam może tutaj możliwość wypożyczenia potrzebnych nam rzeczy. Jeżeli chcemy uniknąć problemów z naszą imprezą z powodu warunków atmosferycznych, dlatego idealną opcją jest wypożyczalnia namiotów, która zapewni nam tak zwany dach nad głową. Możemy też wypożyczyć taki namiot w zimę, ponieważ są one kompleksowo wyposażone, oraz ogrzewane.

Przykład realizacji strefy relaksu

Przykład realizacji strefy relaksu

Wypożyczalnia cateringowa czy warto korzystać z naszych usług?

Z usług tej firmy warto skorzystać, gdy chcemy zorganizować wydarzenie przemyślane oraz na trochę wyższych standardach niż organizowane na szybko ognisko. W ofercie naszej fimry znajdują się do wypożyczenia krzeseł, stoły lub inne meble potrzebne na różne przyjęcia, a także nowość strefa relaksu. Jest możliwość wypożyczenia mebli drewnianych, jak i tapicerowanych, czy modnych ostatnio w naszej firmie krzeseł chiavari tiffany.

Do namiotów eventowych można też pożyczyć różnego rodzaju zestawy kuchenne, czy również w przyapadku wesel można wybrać atrakcje weselne. W skład takiej zastawa stołowa wchodzą: sztućce, talerze, szklanki, garnki czy inne akcesoria do trzymania posiłków w czasie zabawy. W ofertach naszej firmy znajdują się różnego rodzaje podgrzewacze i warniki, które różnią się kolorem oraz wykonaniem. Wypożyczalnia cateringowa wyposaża imprezę w urządzenia kuchenne, czyli lodówki, kuchenki gazowe oraz kilka innych urządzeń przydających się w kuchni. Jest to bardzo dobra opcja dla przenośnych barów, ponieważ mogą oni skorzystać z urządzeń z wypożyczalni, gdy ich maszyny się zepsują. Jak sami widzicie robimy imprezy w sposób profesjonalny.

Jest też możliwość wypożyczenia mebli bankietowych, gdy organizujemy jakieś spotkanie korporacyjne w terenie. Wtedy nasza firma może stworzyć mini biuro w plenerze. Nad bezpieczeństwem jego wnętrza będą czuwały namioty bankietowe, który dostarczy nam wypożyczalnia namiotów i zajmie się jego prawidłowym montażem. Dzięki ofertom takich firm organizowanie różnych imprez plenerowych pozwala nawet w otwartych przestrzeniach na dużą dawkę luksusu.