Namioty bankietowe alternatywa na imprezę w plenerze.

Nieustannie rośnie popularność aranżacji imprez w namiotach eventowych. Na tego typu rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób organizujących wesela, poprawiny, imprezy firmowe, eleganckie bankiety czy mniejsze uroczystości.

Bardzo dużym plusem takiego wyboru jest to, że nie musimy dostosowywać się do terminów, jakie posiadają w danej chwili sale bankietowe czy hotele. Namioty, hale bankietowe zabezpieczą gości przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, gdyż materiał, z którego został wykonany jest przeciwdeszczowy oraz odporny na wiatr. Kolejnym atutem jest możliwość organizacji wymarzonej imprezy w pięknej scenerii, na łonie natury i świeżym powietrzu. Kryteria te może spełnić duży ogród czy po prostu działka za miastem. Pozostaje znaleźć te wymarzone miejsce.

Impreza pod namiotem to dobry pomysł.

Szukając odpowiedniego miejsca, powinniśmy zwrócić uwagę, aby było ono przestrzenne i o równym podłożu. Ważny będzie też dobry dojazd i dostęp do prądu. W takich warunkach można bezpiecznie rozstawić stabilną konstrukcję namiotu. Jej wielkość jest dostosowana do ilości gości, a także tego czy chcemy mieć parkiet oraz miejsce dla orkiestry. Oczywiście nie będzie problemu z wypożyczeniem drewnianej podłogi. Gdy mamy rozwiązane kwestie namiotu i podłoża  możemy rozstawić stoły, krzesła, ławki, nawet leżaki, a o wszystko zadba firma eventowa. Wybierając namiot bankietowy posiadamy większe możliwości, można mieć wrażenie, że wręcz nieograniczone.

Możemy realizować niestandardowe pomysły, jeżeli chodzi o rozplanowanie układu stołów, gdyż nie mamy ograniczeń jakie napotkamy w sali bankietowej. Decydując się na tak zorganizowaną uroczystość, możemy z miejsca zapewnić sobie pełne wyposażenie i kompleksową obsługę całej imprezy. Oferta wynajmu artykułów cateringowych, oraz wypożyczalnia namiotów bankietowych obejmuje generalne wyposażenie na imprezę. Jej oferta uwzględnia wszelkie aspekty, od wypożyczenia zastawy aż po dekorację namiotu. Możemy być pewni, że tak zorganizowaną imprezą zachwycimy wszystkich gości.

W porównaniu ze standardową salą zyskamy dodatkowy klimat i urok, nie tracąc przy tym na poziomie organizacji ani jakości, dodatkowo ogromnym plusem jest możliwość montażu namiotów w dużych miastach np: Lublin, Siedlce czy Warszawa, ale również w tych mniejszych jak Łuków, Lubartów, czy Biała Podlaska.