Czym jest Zielone Agro Show w Ułęży?

Zielone Agro to największe targi rolnicze w regionie, które organizowane są co roku w miejscowości Ułęż. Zielone Agro Show to okazja aby pokazać swoje usługi i produkty ogromnej ilości osób, która odwiedza targi. Często firmy, które się wystawiają przyjeżdżają z odległych rejonów, oraz z zagranicy – i tu my służymy pomocą i obsługujemy zaplecze techniczne, cateringowe, oraz gastronomiczne.

Wynajem namiotów w Siedlcach - katedra Siedlecka

Wynajem namiotów z wyposażenie na targi, eventy

Jak przygotować zaplecze techniczne na targach?

Zaplecze które przygotowują wystawcy na targach rolniczych musi spełniać określone normy bezpieczeństwa. Zaplecze bardzo często pełni funkcję ochronną przed warunkami atmosferycznymi, deszczem, wiatrem, a także daje schronienie przed słońcem. Tu idealnie spisują się nasze namioty, które są bardzo uniwersalne. Poza typowymi zadaszeniami w postaci namiotów wyposażany stoiska wystawiennicze w podłogi drewniane, wynajmujemy stoły krzesła o rożnej wielkości, krzesła czy ławki. Czasami wynajmujemy również specyficzny asortyment jak zastawa stołowa, czy typowe wyposażenie gastronomiczne jak warniki czy też podgrzewacze.

Jaki namiot wybrać na targi rolnicze?

Najlepiej wybrać namiot, który przystosowany jest do danej imprezy i jej charakteru. Niektóre namioty służą jako zadaszenie i ochrona wystawców, jeszcze inne namioty posiadają funkcje biesiadną i są miejscem w którym można się stołować. Jak co roku nasza firma również będzie obecna podczas targów rolniczych. Jesteśmy dostawcą namiotów wystawowych, hal namiotowych, wyposażenia dodatkowego, oraz podłóg i podestów drewnianych. Nasza wypożyczalnia namiotów jest marka bardzo mocno rozpoznawalną i cieszącą się zaufaniem, a nasze namioty bankietowe to dobry pomysł na imprezę w plenerze. Poza targami w Ułęży obsługujemy również targi rolnicze w Siedlcach, targi w Lubartowie, w Lublinie, w Puławach, w Mińsku Mazowieckim, Warszawie, Łęcznej. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebna jest profesjonalna usługa i pomoc przy organizacji i planowaniu imprez.

Jak obsługujemy targi rolnicze?

  •  Wszyscy klienci, którzy skorzystali z naszej oferty, otrzymali formularz zamówienia usług, i tu czekamy do pięciu dni roboczych na wpłatę zadatku na poczet wykonanych usług. W przypadku nowych klientów rozliczenie odbywa się gotówkowo przy montażu namiotu, lub przelewem w formie przedpłaty. Tylko stali klienci mają możliwość płatności z odroczeniem jej w czasie.
  • W pierwszej kolejności obsługujemy kompleksowe zamówienia tj. realizujemy montaże z podłogami i pełnym wyposażeniem.
  • Do środy (przed targami) potrzebujemy ostateczne dane do faktury – nie ma później możliwości ich skorygowania, potrzebujemy nr tel do osoby kontaktowej na miejscu, oraz nr stoiska.

UWAGA!!! Wszyscy nasi klienci są informowani o 5dniowym okresie oczekiwania na zadatek na poczet usług – w przypadku jego braku zlecenie jest usuwane z systemu i nie ma możliwości jego przywrócenia. Prosimy o przemyślane zamówienia usług.