Jest nam miło poinformować, że nasza firma rozszerzyła swoją działalność o kompleksowe planowanie imprez. Zaplanujemy dla Ciebie imprezę od A do Z. Nasza oferta składa się m.in. z dj/wodzireja, wypożyczalni namiotów i oczywiście planowania imprez. Dzięki nam zaplanujesz imprezę tak jak chcesz a nie tak jak ktoś Ci karze. Chętnie pomagamy i doradzamy przy wyborze dodatków na wesele, czy też inne przyjęcia w plenerze np.: komunie, wesela, chrzty, imprezy firmowe, czy rodzinne.

Na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji przyjęć w plenerze. Pracujemy i organizujemy małe jak i duże imprezy, dlatego nie ograniczamy się na wielkość imprez. Szczegółowe informacje o naszej firmie dostępne są w stosownej zakładce – o firmie

Warto również zapoznać się ze stroną – cennik. Znajdziecie tam informacje, jakie są koszty naszych usług, w tym prowadzenia imprez, ich organizacji, wynajmu namiotów bankietowych, wyposażenia dodatkowego, oraz dodatków na wesele. Mamy w ofercie również zastawę stołową i dodatki cateringowe – jednym słowem wszystko co jest Wam potrzebne do kompleksowej organizacji przyjęcia.