Nasza firma Planowanie Imprez tradycyjnie,  jak co roku dołożyła swoją cegiełkę w przygotowaniu namiotu na Dni Łukowa.

W tym roku zatroszczyliśmy się o montaż namiotu na kostce który posłużył jako zaplecze gastronomiczne. Namiot wielkości 5×10 z wbudowaną wentylacją górną, która idealnie wyciąga zarówno brzydkie zapachy z wnętrza namiotu, jak i pozwala cyrkulować powietrzu obniżając temperaturę w środku namiotu.

Namiot gastronomiczny na dni Łukowa

Namiot gastronomiczny na dni Łukowa – montaż na kostce

Namioty i hale namiotowe na duże eventy

Wynajem namiotów, hal namiotowych, pawilonów na imprezy masowe to ogromna odpowiedzialność, gdyż odpowiadamy za bezpieczeństwo wynajmowanych urządzeń, oraz osób z nich korzystających. Sposób montażu namiotów jest również bardzo ważny, gdyż w przypadku ogromnego wiatru i opadów deszczu standardowe metody montażu nie sprawdzają się.

W takich przypadkach trzeba sięgnąć po dodatkowe rozwiązania, które znajdują sie w zakładce oferta wypożyczalni – w przypadku naszej firmy i tego konkretnego montażu były to dodatkowe pasy mocujące, które były przymocowane do specjalnych wkrętów do kostki. Dodatkowo każda z nóżek namiotu byłą wkręcona w kostkę również wkrętami – co zapewniło bezpieczeństwo i stabilizacje namiotu.

Zastosowany namiot posiadał dodatkowy filtr uv zapewniający większą ochronę przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem, a zarazem posiadał możliwość dogrzania.

Namioty i hale namiotowe na festyny, eventy

Cechujemy się bogatym doświadczeniem dlatego chętnie pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych. Jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy zaplanować i wdrożyć rozwiązania dla każdej wielkości i rodzaju imprezy. Po za standardowymi zadaszeniami posiadamy w ofercie szereg atrakcji dodatkowych, gdzie można miło spędzić czas np korzystając z piłkarzyków, stołu do tenisa stołowego, czy też dmuchańców. A po całym dniu można zrelaksować się w jacuzzi lub w wannie z hydromasażem, przy muzyce naszego dja i z animacjami wykonywanymi przez niezastąpioną animatorkę z Łukowa.