Zielone Agro Show w miejscowości Ułęż w tym roku odbędzie się 20-21 maja 2023, a co za tym idzie termin pokrywa się z wieloma innymi imprezami min. Komuniami i weselami. Dlatego też apelujemy do naszych klientów o wcześniejsze rezerwacje namiotów wystawowych, oraz wyposażenia. Zobacz jak obsługujemy targi rolnicze.

Czym jest Zielone Agro Show?

Zielone Agro to jedno z największych wydarzeń branży rolnej w Polsce, które przyciąga rocznie tysiące zwiedzających gości, oraz wystawców i rolników. W ramach targów prezentowane są najnowsze trendy i technologie związane z rolnictwem, a także różnego rodzaju innowacyjne rozwiązania dla gospodarstw rolnych. Targi są również okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, pozyskania informacji o rynku i spotkania z ekspertami z dziedziny rolnictwa, przetwórstwa, oraz żywienia zwierząt.

Zielone Agro Show w Ułęży to także miejsce, gdzie organizowane są różnego rodzaju konkursy i zawody, w których mogą wziąć udział rolnicy i hodowcy zwierząt. Są to m.in. konkursy na najlepsze plony, wystawy hodowlane, zawody w jeździe konnej, konkursy kulinarne czy pokazy maszyn rolniczych.

Targi Zielone Agro Show Ułęż odbywają się zwykle w maji lub w czerwcu i są ważnym wydarzeniem dla rolników i przedstawicieli branży z całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na  obsługę targów rolniczych.