Animatorka to idealne rozwiązanie dla dzieci podczas imprez.

Animatorka z Planowania imprez sprawdzi się na imprezach szkolnych dla dzieci, na weselach – gdzie podczas przyjęcia zajmie dzieci zabawą. Animatorka Dzoana posiada dobrą znajomość dziecięcych zabaw i gier oraz umie zorganizować atrakcje, które będą dostosowane do wieku dzieci.

Asia jest osobą, która posiada odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi, dodatkowo jest również animatorem tańca dla dzieci i dorosłych. Jako animatorka jest osobą energiczną i kreatywną ma naprawdę dużo cierpliwości i ciepłego podejścia do dzieci, często współpracuje z dj/wodzirej z naszej firmy. Asia jest zawsze zaangażowana i oddana swojej pracy w stu procentach.

Cechy, które przydają się nam podczas pracy z dziećmi:

  1. Kreatywność – pomysły na nowe zabawy i gry, które będą interesujące dla dzieci.
  2. Cierpliwość – Asia jest wytrwała i cierpliwa, ponieważ praca z dziećmi często wymaga wielu powtórzeń i cierpliwości.
  3. Empatia –  zrozumienie potrzeby i emocji dzieci, co pozwala lepiej dostosować zabawy do potrzeb najmłodszych dzieci.
  4. Zorganizowanie –  nasza animatorka jest zdolna do zorganizowania różnorodnych atrakcji na imprezie, takich jak gry, zabawy, konkursy, czy mini olimpiady itp.
  5. Umiejętność prowadzenia grupy – Joanna potrafi zarządzać grupą dzieci i skutecznie przekazywać im informacje.
  6. Odpowiedzialność – nasza animatorka jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo i dobro dzieci podczas imprezy, dlatego jest rzetelna i uważna. Nie można mylić animatorki z opiekunką dla dzieci.

Animatorka dla dzieci Łuków, Siedlce, Warszawa, Lublin

Obsługujemy jako animatorzy całą wschodnią część Polski, głownie woj. Lubelskie i Mazowieckie, rejon naszej pracy to min miasta: Łuków, Siedlce, Warszawa, Lublin, Parczew, Kock, Lubartów, Biała Podlaska, Sokołów Podlaski, Węgrów, Łosice. Z racji tego, że nasze animacje, oraz niespodzianki dla dzieci wyróżniają się jakością to często wyjeżdżamy w różne rejony by dać zadowolenie dzieciom.

Żywa maskotka, kostiumy Myszki Mickey, oraz bałwan Olaf.

Przebrania to absolutna nowość w naszej firmie. Dzięki kostiumom jesteśmy w stanie zaskoczyć najmłodsze dzieci, co często nie jest łatwym zadaniem. W ofercie firmy znajdują się dwie żywe maskotki: Bałwan Olaf, oraz Myszka Mickey, które podczas imprez dla dzieci robią furorę.

Przy maskotkach i przebraniach jest możliwość przygotowania scenariusza, który dokładnie określa to co będzie działo się podczas przedstawienia. Jest możliwość wynajęcia dwóch maskotek jednocześnie, wszystko po to, aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Maskotki fantastycznie sprawdzają się również na imprezach okolicznościowych min. na wesele, komunie, czy chrzest – a więc wszędzie tam gdzie są dzieci.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty na animatorkę, animatorów, oraz żywe maskotki. Główna siedziba firmy Planowanie Imprez mieści się w Świdrach k./Łukowa. Dane kontaktowe czyli nr tel i e-mail podane są w zakładce kontakt.